Listopad 2013

Ve čtvrtek odpoledne se podařilo v rekordním čase nadšeným a ochotným rodičům vysadit jedlý živý plot, zaplést vrbový tunel a rozvézt zeminu za zemljanku. Navíc shrabat část zahrady a s dětmi posvačit u ohníčku. Jsem velice potěšena touto akcí, všem zúčastněným vřele děkuji a těším se na další spolupráci. Věřím, že tento začátek úprav „přírodní zahrady“ přivede ještě další rodiče k ochotné spolupráci při vymýšlení možností, realizací a předkládání nápadů a námětů a samozřejmě i k vlastní tvorbě prvků zahrady pro děti. Děkuji. HE   ☺

V listopadu:

  • podle počasí uspořádáme školkovou drakiádu
  • 11.11. MARTINSKÁ JÍZDA V 16:00 hodin před školkou na zahradě, po setmění v 17:00 hodin lampiónový průvod městem a rozchod do domovů.           Zveme všechny děti a jejich rodiče, prarodiče, příbuzné, . . .  Přineste si lampióny a svatomartinské pečivo. Pití pro zahřátí bude k dispozici. Jízda na poníkovi a poklad také.
  • 27.11. v 15:00 ADVENTNÍ DÍLNA pro rodiče a děti. Materiál a přízdoby s nářadím si přineste s sebou, dobrou náladu také.

Mudrc hledá všechno v sobě, nerozumný člověk všechno v druhém. Konfucius