Září 2016

Vítejte v novém školním roce

V září připravujeme:

  • 1.9. zahájení školního roku v MŠ
  • 13.9. zveme všechny rodiče do školky na informativní schůzku s rodiči v 16:00 hodin u Broučků
  • 14.9. přijede do školky divadlo Zvoneček a přiveze „Podzimní pohádku«
  • 30.9. přijede divadlo Dokola s pohádkou „Dobrodružství skřítka Kuka«

Projekt screeningu zraku Lions Eye, který pro MŠ bezplatně prováděl Tyflokabinet České Budějovice byl pro přetíženost ukončen pro venkovská zařízení. Každé září u nás pracovníci Tyflokabinetu České Budějovice prováděli měření zraku dětem, aby se co nejdříve odhalily možné zrakové vady u dětí. Rodiče mají možnost se svými dětmi toto měření absolvovat v ČB, je stále zdarma, ale je třeba se objednat na tel. č. 721 344 962. Informace naleznete na webu Tyflokabinetu, nebo vyhledejte Lions Eye.

 

Nevíš, kdo je tvým přítelem, pokud se s tebou neprolomí led.  Eskymácké přísloví