Červen 2016

• 1.6. 10. SPORTOVNÍ HRY ve školce
  • 2.6. divadlo Zvoneček ve školce O Zlatovlásce
  • 2.6. schůzka s rodiči přijatých dětí od 15:30
  • 3.6. školkový výlet do Houbového parku Sluníčka a Koťátka, odjezd v 8:00, přesnídávka ve školce, oběd a svačinu všem dětem odhlašujeme. Do batůžku dejte dětem jídlo a pití na celý den. Na místě koupíme dětem špekáčky a budeme je opékat. Návrat bude do 15:00 hodin.
  • 8.6. loučení předškoláků se školkou – ŠERPOVÁNÍ + focení
  • 10.6. výlet do Houbového parku Broučci a Žabičky. Odjezd v 8:00, přesnídávka ve školce, oběd a svačinu všem dětem odhlašujeme. Do batůžku dejte dětem jídlo a pití na celý den. Na místě koupíme dětem špekáčky a budeme je opékat. Návrat bude do 15:00 hodin.
  • 14.6. Veselé šaškování – zahradní šou v 9:15 za 40,-. Předškolákům vstupné zaplatíme z vybraných peněz z masopustu, Koťátkům ze vstupného na besídku v kině.
  • 22.6. 10. sportovní odpoledne pro rodiče a děti – indiánské od 15:30
  • 23.6. dopravní hřiště Třeboň – duhová školka, odjezd 8:15
  • polodenní pěší výlety po okolí
  • prázdninový provoz začíná 1.7.

Přejeme všem hezké prázdniny

Smích je branou a úsměv dveřmi, kterými může do člověka vklouznout mnoho dobrého. Christian Morgenstern