Prosinec 2015

• ve čtvrtek 3. prosince přijde do školky Mikuláš, přinese dětem pamlsky a přivede si s sebou anděla a čerty (občanské sdružení Maňásek z Dlouhé Stropnice)
  • v pátek 4. prosince přijde Mikuláš s anděly a čerty ze základní školy; oba dny bude ve školce „čertovské rojení“ (děti si přinesou růžky)
  • 8.12. přijede do školky divadlo Bambini s pohádkou Sněhulinka a Vánoce za 40,- Kč, v 8:45
  • 10.12. přijedou manželé Ambrožovi ze ZOO Dvorec a přivezou ukázat nějaká zvířátka a popovídají dětem o nich
  • 15.12. budeme mít ve školce Vánoční den, rozsvítíme stromečky ve třídách, rozbalíme dárečky, ochutnáme cukroví od maminek a po té zasedneme k svátečnímu obědu
  • vánoční prohlídka hradu
  • 23.12. – 3. 1. 2016 jsou vánoční prázdniny, školka bude zavřená, v pondělí 4.1.2016 začínáme

Přejeme všem příjemné prožití Vánočních svátků a do nového roku zdraví, štěstí a pohodu.

V oběhu jsou dvě DVD s fotkami ze školního roku 2014 – 2015. Můžete si je půjčit a stáhnout si fotky, o které máte zájem.