Listopad 2014

— 3.11. budeme uklízet a zamykat zahradu: „Zamykáme zahrádku, povíme jí pohádku o té bílé peřince, přikryje ji ve chvilce. Pěkně spi a odpočívej, novou sílu k jaru sbírej! Sluníčko má zlatý klíč, pošle dlouhou zimu pryč.«

— 6.11. přijede Policie ČR a ukáže dětem, jak vycvičení psi pomáhají chránit. „Krůčky bezpečí«

— 11.11. pojede opět MARTINSKÁ JÍZDA, sejdeme se v 16: 00 h ve školce na zahradě, děti budou hledat poklad, projedou se na poníkovi (poprosíme o finanční příspěvek na poníka), rodiče prosíme o Martinské pohoštění pro děti i dospělé (rohlíčky, koláčky a podobně), pitný režim a něco pro zahřátí připraví školka. Lampiónový průvod do náměstí v 17:00.

— 25.11. bude ve školce divadlo Bambini s pohádkou „Káča a adventní skřítkové«, od 8:45, 40,- Kč.

— 26.11. půjdou předškoláci přivítat nové občánky na radnici, v 15 a 16 hodin

— 27.11.  v 15:00 ADVENTNÍ DÍLNA pro rodiče a děti. Materiál a přízdoby s nářadím si přineste s sebou, dobrou náladu také. Budeme rádi, když maminky něco napečou, my uvaříme čaj a kávu. Sejdeme se ve žluté školce.

Zdraví a rozum jsou dva životní statky.   Menandros