Listopad

Na 9. listopad jsme přesunuli ukázku výcviku policejních psů, ve čtvrtek 12. listopadu bychom měli s dětmi zamknout naši zahradu a uložit  ji k zimnímu spánku, i když ji budeme nadále co nejvíce využívat. Děti ze žluté školky uskuteční „Drakiádu«. 19. listopadu přijede do školky divadélko BAMBINI s pořadem « Písničky s vodníkem«. Také letos pozveme maminky a rodinné příslušníky na adventní dílnu do školky. Ve školce se vše již připravuje k vánočním besídkám, kabaretům a vystoupením.
Děkujeme všem, kteří pomáhájí svým darem k nákupu nových hraček pod stromeček (některé hračky již přišly).  Máte-li dotaz k tomuto či jinému tématu, odvažte se zeptat, nebo vznést připomínku, ráda si s Vámi popovídám a potěší mne, pokud přijdete i s jiným nápadem, jak podat pomocnou ruku Vaší školce, aby i po materiální stránce byly Vaše děti v přiměřeném komfortu. HE