Prosinec 2012

V prosinci máme naplánováno:

• Mikulášskou nadílku s čertovskou chasou 5.12. od 9:00 ve žluté a 10:00 hodin v duhové budově,
  • divadlo Studna v kinosále s vánočním příběhem „Byla cesta, byla ušlapaná…“ od 10:00 hod, za 40,- Kč, 10.12.
  • 12.12. od 10:00 hodin jako dar dětem od Rezidence vánoční pohádkový příběh „Maruška a duch Vánoc“ v podání Malého divadla ČB v Rezidenci,
  • Vánoční den ve školce 17.12. Dopoledne stromeček, dárečky, rozbalování a hra s novými hračkami, zpěv koled, slavnostní vánoční oběd.
    Odpoledne setkání s rodiči při vánočním cukroví z domácích pekáren od maminek a babiček, možná i malé vystoupení dětiček…
  • 18.12. půjdou děti ze žluté školky na vánoční prohlídku hradu a děti z duhové půjdou 19.12.
  • Vánoční prázdniny začínají v sobotu 22. prosince a končí ve středu 2. ledna 2013. Po dobu prázdnin bude školka UZAVŘENA. Otevíráme ve čtvrtek 3. ledna.
Posíláme všem rodičům, prarodičům, přátelům a příznivcům přání klidných a pohodových Vánočních svátků, mnoho radostí a žádné starosti a lepší zítřky v roce 2013.
Na světě je mnoho co dělat. Vykonej to brzy!            Ludwig van Beethoven
Podívejte se co máme k obědu. V záložce O ŠKOLE vyvěšujeme jídelníčky.