Leden 2010

♥  Přejeme všem úspěšný rok 2010 plný pohody, štěstí, pevného zdraví a úsměvů.  ♥

V lednu si budou děti užívat s novými hračkami, které dostaly pod stromeček díky sponzorským darům od rodičů. Všem velmi moc děkujeme, vymyslíme způsob, jak vám je všechny předvést, děti určitě také doma prozradí, které hračky jim přišly vhod.
Máme pozvané divalo ZVONEČEK , přijedou 18.1. v 8:45, uvidíme pohádku O Otesánkovi.

Předškoláci, chystejte se k zápisu do základní školy, my připravujeme schůzku s učitelkou prvního stupně ZŠ, datum zveřejníme na nástěnce. Kdo máte pochybnosti o tom, zda dát dítě do školy, nebo požádat o odklad, přijďte se poradit se svou učitelkou. Pokud se nepletu, letos je změna v termínech odkladů školní docházky (do května!).